Działka budowlana Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, pomorskie

  • 725 000 zł
  • 2 013 m²
  • 360,16 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Bieszke

Skontaktuj się

Działka budowlana Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, pomorskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

725 000 zł

2 013 m²

360,16 zł/m²

Działka budowlana Jastrzębia Góra

Zaktualizowane: 17 maja 2026

725 000 zł 2 013 m² 360,16 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 725 000 zł (360,16 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 013 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 54m; szerokość: 38m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, odprowadzanie ścieków
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SGJOKE107

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ JEDNA z 2 DZIAŁEK DO WYBORU w TUPADŁACH - NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY na ul. ZBOŻOWEJ

Oferowane działki o powierzchniach 2 073 m2 i 2 113 m2 położone sa w sąsiedztwie nowych domków wakacyjnych jak i całorocznych.

Działki płaskie, słoneczne z dobrymdojazdem OŚWIETLONĄ i utwardzoną drogą.

MEDIA: woda i prąd praktycznie na granicy działik, gaz w odłegłości ok. 30 m, kanalizacja ok 120 m. (...)

Agent

Justyna Bieszke

699 585...

699 585 261

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Bieszke

699 585...

699 585 261

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Bieszke