Dom Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, pomorskie

  • 519 999 zł
  • 44 m²
  • 11 818,16 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz

Skontaktuj się

Dom Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, pomorskie

zaktualizowane:
2 kwietnia 2026

519 999 zł

44 m²

11 818,16 zł/m²

Dom Jastrzębia Góra

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026

519 999 zł 44 m² 11 818,16 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
250 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

250 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka domu 44 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 250 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 02.04.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA OGRANICZONA W CZASIE!

Przedstawiam Państwu nowoczesne, nowe, 3-pokojowe domki - 44 m²/każdy - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra.

Do wyboru posiadamy aktualnie 6 nowo wybudowanych, dwukondygnacyjnych domków w stanie deweloperskim, położonych w kameralnej miejscowości Tupadły, przy ul. Zbożowej, na granicy z miejscowością Jastrzębia Góra. (...)

Agent

Dariusz

500 117...

500 117 060

500 117 060

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz

500 117...

500 117 060

500 117 060